Firmy wg branż


Mnogość firm na współczesnym rynku jest trudna do wyobrażenia. O istnieniu pewnych specjalistycznych branż wielu z nas pewnie nie ma nawet pojęcia. Nie znaczy to jednak, że produkty czy usługi z tych dziedzin nie są poszukiwane przez Klientów. Ta kategoria jest właśnie zbiorem przedsiębiorstw o niezwykle wąskich specjalizacjach. Znajdziesz tutaj m.in. japońskie tasaki do mięsa lub noże damasceńskie. Polecamy także ręczne czyszczenie wynajętych sukni ślubnych oraz kantor internetowy bez prowizji. Zapraszamy również do skorzystania z oferty sklepów m.in. z zabawkami na pilota, odżywkami dla sportowców bądź wielkoformatowymi ekranami akustycznymi.


Wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe

Interesuje Cię nauka nurkowania? Przyjdź do naszej szkoły nurkowania i weź udział w profesjonalnym kursie nurkowania.


Całoroczne domki mobilne

Całoroczne domki mobilne

Jesteśmy firmą z Warszawy specjalizującą się w sprzedaży domków mobilnych. W swojej ofercie mamy także całoroczne kontenery biurowe. Zapraszamy do kontaktu!


Koszulki sportowe z nadrukiem

Koszulki sportowe z nadrukiem

W naszym sklepie internetowym z oryginalną odzieżą treningową znajdziesz damskie męskie oraz dziecięce koszulki termoaktywne. Sprawdź pełną ofertę.


Certyfikat PTE

Certyfikat PTE

Zapraszamy do językowego centrum egzaminacyjnego Bella w Szczecinie. Oferujemy egzaminy z języka angielskiego i uzyskanie certyfikatu PTE General, JETSET, TELC, FCE lub B2.


Piaskowanie klinkieru - Opole

Piaskowanie klinkieru - Opole

Do piaskowania cegieł klinkierowych zwykle używamy oczyszczarek bezpyłowych. Realizujemy zalecenia w Opolu, Częstochowie, Katowicach i Lublińcu.


Reflektor ogrodowy

Reflektor ogrodowy

Jesteśmy producentem oświetlenia ogrodowego LED. W naszej ofercie znajdziesz lampy najazdowe, kasetony, panele diodowe, reklamy świetlne i wiele więcej.


Folia przeciwsłoneczna - Wrocław

Folia przeciwsłoneczna - Wrocław

Foliowanie szyb w atrakcyjnej cenie – poznaj nasze usługi, które realizujemy w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi czy Poznaniu.


Żurawie samojezdne - Wrocław

Żurawie samojezdne - Wrocław

Dźwigi samojezdne, żurawie samochodowe i nie tylko – poznaj usługi wynajmu naszych wypożyczalni w Krakowie i Wrocławiu.


Copyright © Katalog GSM News